Potřebujete poradit? Zavolejte nám +420 724518274

Jste tu poprvé? Zaregistrujte se

Články

Vítáme novorozence 15% slevou!

08.02.2019

Při zakoupení prvních velikostí na miminka vám odečteme 15% z ceny.

Přečíst článek

Otvíráme pro vás kamennou prodejnu v Praze!

15.10.2018

Chceme vám být blíž a poskytnout vám možnost si takto úžasný materiál jako je merino vlna přijít osahat a vyzkoušet.

Přečíst článek

Jak se postarat o vlněné oblečky, aby nebyly "k sežrání"

02.06.2017

Stalo se to každému z nás - po delším období vyndáme v chladnějším počasí nebo před výletem na hory svůj oblíbený merino kousek ze skříně, a ejhle, klube se malá dirka. Někdy i víc direk, vedle sebe, nad sebou, zkrz. To ne! Pozastavíte se - že by MOLI?! Ale vždyť u nás doma "nic nelétá", maximálně komáři... Také my jsme "na vlastní vlnu" poznali, že tento báječný materiál, asi vcelku logicky, milují i jíní živočichové, než my. A že ne vždy jsou úplně vidět...  Jak tedy na to? NEVIDITELNÍ ŽROUTI VLNY a jak s nimi zatočit ČTĚTE ZDE:

Přečíst článek

Obléknout v zimě svoji ratolest a nepropotit přitom gatě? Jak na to, Vám ukáže Nevýchova

16.01.2014

Při pohledu na teploměr je jasné, že letošní zima se hlásí o slovo, a tak přibývá vrstev, které si musíme obléct, když chceme vyrazit někam ven. Obléknout sebe, fajn, to bychom měli. A teď ještě všechno to hřejivé vlněné prádélko navléknout na svého tří, čtyř, pěti…letého broučka. A přitom ho nehonit po bytě, nemuset na něj vymýšlet nové a nové fígle, zkrátka nezbláznit se z toho.... (číst dále...)

Přečíst článek

Vlněné oblečky 10 let v Čechách

11.10.2013

Vlněné oblečky už nejsou v plenkách... ...ale všechno to opravdu začalo živým miminkem. Tím je vysvětlen i název našeho obchodu... A když půjdeme ještě víc do minulosti, na počátku stojí velká láska k jedné krásné severské zemi, kde většina lidí tráví svůj volný čas (ať již o samotě, či se svými dětmi a přáteli) aktivním pobytem venku. Když se na to dívám naším středoevropským pohledem, tak mi zdá, že se Norové opravdu rodí s lyžemi na nohou :-) Zajímalo by Vás víc naší historie? Čtěte prosím dále  --- bude mi ctí :

Přečíst článek

Přihlášení

Zapomněli jste heslo? Pošleme Vám nové.
Jste tu poprvé? Vytvořte si nový účet.