Potřebujete poradit? Zavolejte nám +420 724518274

Jste tu poprvé? Zaregistrujte se

Články

Výbavička pro předčasně narozená miminka

22.10.2020

Drahé maminky, máme pro Vás unikátní možnost objednat merino výbavičku pro Vaše předčasně narozená miminka od velikosti 40. Rády Vám s výběrem pomůžeme, proto nás prosím v případě jakýchkoliv dotazů neváhejte kontaktovat.

Přečíst článek

Otvíráme pro vás kamennou prodejnu v Praze!

15.10.2018

Chceme vám být blíž a poskytnout vám možnost si takto úžasný materiál jako je merino vlna přijít osahat a vyzkoušet.

Přečíst článek

Jak se postarat o vlněné oblečky, aby nebyly "k sežrání"

02.06.2017

Stalo se to každému z nás - po delším období vyndáme v chladnějším počasí nebo před výletem na hory svůj oblíbený merino kousek ze skříně, a ejhle, klube se malá dirka. Někdy i víc direk, vedle sebe, nad sebou, zkrz. To ne! Pozastavíte se - že by MOLI?! Ale vždyť u nás doma "nic nelétá", maximálně komáři... Také my jsme "na vlastní vlnu" poznali, že tento báječný materiál, asi vcelku logicky, milují i jíní živočichové, než my. A že ne vždy jsou úplně vidět...  Jak tedy na to? NEVIDITELNÍ ŽROUTI VLNY a jak s nimi zatočit ČTĚTE ZDE:

Přečíst článek

Obléknout v zimě svoji ratolest a nepropotit přitom gatě? Jak na to, Vám ukáže Nevýchova

16.01.2014

Při pohledu na teploměr je jasné, že letošní zima se hlásí o slovo, a tak přibývá vrstev, které si musíme obléct, když chceme vyrazit někam ven. Obléknout sebe, fajn, to bychom měli. A teď ještě všechno to hřejivé vlněné prádélko navléknout na svého tří, čtyř, pěti…letého broučka. A přitom ho nehonit po bytě, nemuset na něj vymýšlet nové a nové fígle, zkrátka nezbláznit se z toho.... (číst dále...)

Přečíst článek

Vlněné oblečky 10 let v Čechách

11.10.2013

Vlněné oblečky už nejsou v plenkách... ...ale všechno to opravdu začalo živým miminkem. Tím je vysvětlen i název našeho obchodu... A když půjdeme ještě víc do minulosti, na počátku stojí velká láska k jedné krásné severské zemi, kde většina lidí tráví svůj volný čas (ať již o samotě, či se svými dětmi a přáteli) aktivním pobytem venku. Když se na to dívám naším středoevropským pohledem, tak mi zdá, že se Norové opravdu rodí s lyžemi na nohou :-) Zajímalo by Vás víc naší historie? Čtěte prosím dále  --- bude mi ctí :

Přečíst článek

Přihlášení

Zapomněli jste heslo? Pošleme Vám nové.
Jste tu poprvé? Vytvořte si nový účet.