Potřebujete poradit? Zavolejte nám +420 724518274

Jste tu poprvé? Zaregistrujte se

Vítáme novorozence 15% slevou!

Chceme podpořit nastávající rodiče při výběru prvního oblečení na jejich miminka v kvalitních materiálech. Proto jsme se rozhodli oblečení ve velikosti 50/56, kukly ve velikosti 41cm, čepičky ve velikosti 41cm a 50/56, rukavičky ve velikosti 1 a 50/60 a ponožky ve velikosti 13/14 zlevnit o 15%.

Sleva vám bude odečtena až při zpracování objednávky, proto prosím volte platbu převodem, na dobírku, nebo hotově na prodejně, aby se vám sleva zohlednila.

Merino vlna je ideálním oblečením pro novorozence pro její bezkonkurenční termoregulační vlastnosti. Je schopná udržet stálou teplotu těla tak, že miminko ani neprochladne a ani se nebude potit díky další vlastnosti merino vlny, kterou je odvádění potu. Merino vlna odvede pot do vzdálenějších vrstev vlákna a tím miminko necítí ani vlhkost a ani chlad na pokožce.

Dále pak nově nabízíme individuální konzultaci při nákupu merino oblečení na objednávku pro předčasně narozená miminka! Pokud se vaše miminko rozhodne přijít na svět dříve rádi vám po domluvě objednáme kompletní oblečení pro miminka z merino vlny i ve velikostech od 40cm také s 15% procentní slevou.

Sleva není časově omezena.

Děkujeme vám za vaše nákupy !

 

Tým Wool Boutique/vlneneoblecky.cz

Přihlášení

Zapomněli jste heslo? Pošleme Vám nové.
Jste tu poprvé? Vytvořte si nový účet.